OM OSS

OM TESTPARTNER

Testpartner AS er et inspeksjonsselskap som ble etablert tidlig 2016 og er i dag totalt 23 ansatte, og vi er under kontinuerlig utvikling innen kompetanse og systemer/tjenester. Testpartner AS skal være en servicebedrift for industrien på Helgeland og ellers i Norge og vi ønsker å være en foretrukket partner både når det gjelder kvalitet, fleksibilitet og ikke minst pris. Vi befinner oss i Mosjøen, Sandnessjøen og Mo i Rana og har vår besøksadresse der slik at vi er lett tilgjengelig på hele Helgeland og ellers i Norge. Dette er besparende for våre kunder og gir rask mobilisering. Testpartner AS leverer et bredt spekter innen testing, sertifisering og inspeksjon og har lang erfaring og har over 25 års erfaring faget. Testpartner AS har mange sertifiseringer for selskap av personell. Blant annet er vi NTO registrert og har et kvalitetssystem i henhold til ISO 9001.

HMS-POLITIKK

  • Null skader er vårt mål.
  • Skape tillit hos våre kunder, trygghet og trivsel hos våre ansatte.
  • Følge lover, forskrifter og etiske retningslinjer.
  • Alle er ansvarlige for egen og andres sikkerhet.
  • Vi skal forebygge forurensing og redusere negativ miljøpåvirkning.

 

Dette oppnår vi ved kontinuerlig forbedring av våre prosesser og system som er etablert. Sammen med våre kunder og leverandører skal vi følge lovbestemte krav og hele tiden forbedre vår praksis og rutiner innen miljøstyring.
Vi tror at et slikt engasjement vil resultere i besparinger for våre kunder, og nye forretningsmuligheter for Testpartner AS.

  •  

VÅRT TEAM

Robert myrvang

robert.myrvang@testpartner.no +47 97047356

Daglig leder

Torstein Aasen

Torstein.aasen@testpartner.no +47 93434343

Fagansvarlig Sakkyndig virksomhet/kontrollør

Lars Tverå

lars.tvera@testpartner.no +47 99157695

IWI, strålevernsansvarlig, Miljø/HMS Ansvarlig/Formann

Helge Veivåg

Helge@testpartner.no
+47 40225037

NDT-Operatør/IWI/N3/Stedlig strålevern/Formann

Daniel Sviggum

daniel.sviggum@testpartner.no
+47 45255431

NDT-Operatør

Jørn Hesjeli

jorn.hesjeli@testpartner.no
+47 97024871

NDT-Operatør

Geir Selnes

geir.selnes@testpartner.no
+47 93673348

IWI / NDT-Kontrollør

Håvard Solvang

havard.solvang@testpartner.no
+47 45000737

NDT-Operatør

William Andreas Rise

william.rise@testpartner.no
+47 99379176

Avdelingsingeniør

Rune Gjersvik

rune@testpartner.no
+47 41259935

NDT-Operatør

Roald Iversen

roald.iversen@testpartner.no
+47 40093185

Sakkyndig kontrollør

Einar Bekkevold

einar.bekkevold@testpartner.no
+47 90765777

Sakkyndig kontrollør

Merete Velsvåg

merete@testpartner.no
+47 41620426

IWI / NDT-Kontrollør / Verneombud

Kriss Helminen

kriss@testpartner.no
+47 91713493

Dimensjons kontrollør

Tor Erik Værang

erik.verang@testpartner.no
+47 47387878

Sakkyndig kontrollør

Robin Andersen

robin.andersen@testpartner.no
+47 90730060

Avdelingsingeniør material lab / metodeansvarlig

Kristin Forsbakk

kristin.forsbakk@testpartner.no
+47 91114124

Avdelingsingeniør / Ansvarlig material lab

Kjell Arne Hansen

kjell.hansen@testpartner.no
+47 97510702

Verkstedmedarbeider material lab

Terje Lenningsvik

terje.lenningsvik@testpartner.no
+47 41225565

Verkstedsmedarbeider material lab

Tore Trulsen

tore.trulsen@testpartner.no
+47 91855131

Verkstedsmedarbeider / seniortekniker Material lab

Mats Yttervik

mats.yttervik@testpartner.no
+47 95962884

Verkstedsmedarbeider material lab